Saracen Horse Feeds

Aktualności

Najnowsze wydarzenia w kraju i za granicą
Przejdź do strony Aktualności by zobaczyć więcej

Langehanenberg bez Damon Hill'a

Langehanenberg bez Damon Hill'a

Złota medalistka tegorocznych Mistrzostw Świata w Normandii, srebrna medalistka IO w Londynie, Niemka Helen Langehanenberg, nie będzie już dosiadać ogiera Damon Hill. Serwis eurodressage.com poinformował, że właścicielowi konia i zawodniczce nie udało się osiągnąć porozumienia co do dalszej współpracy.

Zobacz całość Poniedziałek, 10.11.2014
Nowe programy FEI

Nowe programy FEI

Międzynarodowa Federacja Jeździecka opublikowała nowe programy, obowiązujące od 1 stycznia 2015 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

Zobacz całość Poniedziałek, 03.11.2014
CDI w Zakrzowie już w ten weekend!

CDI w Zakrzowie już w ten weekend!

Już w tym tygodniu rozegrane zostaną międzynarodowe zawody ujeżdżeniowe w nowoczesnym Centrum Jeździeckim w Zakrzowie (woj. opolskie). Równolegle z trzygwiazdkowymi CDI rozegrane zostaną zawody dla juniorów, kuców i dzieci. Do udziału zgłosiło się ponad 80 par, z czego niemal 30 w konkursach Grand Prix.

Zobacz całość Poniedziałek, 03.11.2014
Gabriela Jaworska - Mazur

Gabriela Jaworska - Mazur

O tegoroczne MPMK zapytaliśmy Gabrielę Jaworską-Mazur. Doświadczoną zawodniczkę, mającą bogatą historię udanych startów w Halowym Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski, a nawet Mistrzostwach Europy.

Zobacz całość Niedziela, 26.10.2014

PROPOZYCJE

WYNIKI

DRESSAGE
MARKET

Twój własny koń ujeżdżeniowy?
Przejdź do strony Dressage Market by zobaczyć więcej

Bogoria

Bogoria

Zobacz całość

Klacz kl. C z elementami kl. CC. Wcześniej z powodzeniem starująca w konkursach skokowych kl.N. Bezproblemowa, doskonale zachowująca się na zawodach, bezpieczna w terenie (również w pojedynkę), nadająca się dla początkującego jeźdźca, także dla juniora. Bezkontuzyjna. Spokojna w obsłudze oraz w stosunku do innych koni. Wykazuje się bardzo dużą chęcią do współpracy i nauki.

Poniedziałek, 10.11.2014
Diego Ramirez

Diego Ramirez

Zobacz całość

Dobrze zapowiadający się koń ujeżdżeniowy dla ambitnego zawodnika. Bardzo dobry we wszystkich trzech chodach. Przygotowany do konkursów kl N (chody boczne w kłusie i w galopie, piruety w stępie, cofanie, poczatki lotnych zmian nogi w galopie). Koń bezproblemowy w obsłudze i załadunku do przyczepki, padokowany wraz z innymi końmi, chodzący w  teren, startujący, osiągajacy wyniki do 69%.

Poniedziałek, 10.11.2014 YouTube

WYWIADY

Zadajemy zawodnikom dużo pytań
Przejdź do strony WYWIADY by dowiedzieć się więcej

VIDEO

Zobacz materiały filmowe
Przejdź do strony Video