Helen i Prestige współpracują ze sobą
POLECAMY

Helen i Prestige współpracują ze sobą

Przed kilkoma miesiącami Helen dołączyła do zespołu jeźdźców reklamujących produkty firmy Prestige Italia. Wraz z tą marką współuczestniczyła w opracowaniu nowego siodła, które nosi jej imię -  Prestige Helen. Dowiedzmy się od niej w jaki sposób i dlaczego nawiązała współpracę z tą włoską firmą.

Zobacz całość Poniedziałek, 25.08.2014

Aktualności

Najnowsze wydarzenia w kraju i za granicą
Przejdź do strony Aktualności by zobaczyć więcej

MWiM Bobrowy Staw - lista zgłoszeń

MWiM Bobrowy Staw - lista zgłoszeń

Przedstawiamy listę zgłoszonych koni na 37. Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza oraz zawody regionalne i ogólnopolskie, które zostaną rozegrane już w najbliższy weekend w Bobrowym Stawie. Łącznie zostały zgłoszone 44 pary.

Zobacz całość środa, 27.08.2014
WEG 2014: Niemcy najlepsi

WEG 2014: Niemcy najlepsi

Grand Prix Jeździeckich Mistrzostw Świata już za nami. Zespołowe złoto wywalczyli Niemcy z łącznym wynikiem 241,700%. Brytyjczycy uzyskali o 10% mniej, co dało im drugie miejsce. W najlepszej trójce nie mogło oczywiście zabraknąć Holendrów. Rywalizację zespołową ukończyli z notą łączną 227,400%.

Zobacz całość środa, 27.08.2014
Po pierwszym dniu WEG

Po pierwszym dniu WEG

Anna Katarzyna Łukasik na Stella Pack Ganda uzyskała w Grand Prix wynik 67,257% (o czym informowaliśmy niezwłocznie na naszym fanpage'u). Dziś starty Beaty Stremler na Rubiconie D (8:45) i Żanety Skowrońskiej na Mystery (14:30). W rywalizacji biorą udział jeszcze dwa dobrze znane z Polski konie: Harmonia i Randon.

Zobacz całość Wtorek, 26.08.2014
EuroSport pokaże ujeżdżenie z WEG

EuroSport pokaże ujeżdżenie z WEG

Telewizja EuroSport przygotowuje relacje z konkursów ujeżdżeniowych. Codziennie od wtorku, 26 sierpnia, przez trzy dni będzie miała dla nas coraz większą dawkę najlepszych przejazdów. We wtorek o 13:00 czeka na nas połgodzinna relacja. W środę o tej samej porze możemy liczyć już na pełną godzinę z najlepszymi ujeżdżeniowcami, a w czwartek nawet na 90 minut. Zapraszamy zatem do oglądania!

Zobacz całość Niedziela, 24.08.2014
Plan konkursów FEI WEG

Plan konkursów FEI WEG

Nasze reprezentantki, Beata Stremler na Rubiconie D, Anna Łukasik na Stella Pack Ganda i Żaneta Skowrońska, biorą udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Ujeżdżeniu. Plan konkursów wygląda następująco:

Zobacz całość Piątek, 22.08.2014

PROPOZYCJE

WYNIKI

DRESSAGE
MARKET

Twój własny koń ujeżdżeniowy?
Przejdź do strony Dressage Market by zobaczyć więcej

Fordros

Fordros

Zobacz całość

Przyszłościowy wałach do ujeżdzenia, łatwy do jazdy, grzeczny w obsłudze.Zdrowy aktualny TUV.

środa, 27.08.2014
Don Diego

Don Diego

Zobacz całość

Grzeczny, jezdny, wrażliwy na pomoce, bardzo dobrze się ruszający pięcioletni wałach. Doskonałe pochodzenie (Don Laurie II/ Don Sschufro z matki po Feinbrand). Aktualny TUV.

środa, 06.08.2014

WYWIADY

Zadajemy zawodnikom dużo pytań
Przejdź do strony WYWIADY by dowiedzieć się więcej

Marcelina Wojsz

Marcelina Wojsz

Z uczestniczką tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów w Arezzo rozmawiamy o jej debiucie na zawodach tej rangi, wrażeniach z włoskiego hipodromu, roli trenera oraz o początkach jej ujeżdżeniowej przygody.

 

Czwartek, 07.08.2014 Zobacz całość

VIDEO

Zobacz materiały filmowe
Przejdź do strony Video