Saracen Horse Feeds

Aktualności

Najnowsze wydarzenia w kraju i za granicą
Przejdź do strony Aktualności by zobaczyć więcej

Kurs oceny eksterieru koni

Kurs oceny eksterieru koni

Agencja szkoleniowa Atelier zaprasza do Opola na kolejny kurs. W sobotę, 14 lutego, uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z zasadami sędziowania młodych koni. Wykładowcą będzie pan profesor Sławomir Pietrzak.

Zobacz całość Poniedziałek, 26.01.2015
Mała i Duża Runda na Cavaliadzie

Mała i Duża Runda na Cavaliadzie

Jak się właśnie dowiedzieliśmy Cavaliada w Lublinie będzie okazją do zobaczenia ujeżdżeniowców nie tylko w Grand Prix, ale również na poziomie małej rundy. Dla zaproszonych zawodników przewidziano odpowiednio cztery i sześć miejsc na listach startowych. Każdy z nich może zgłosić jednego konia. To ciekawa zmiana, dzięki której publiczność będzie miała okazję zobaczyć najlepszych jeźdźców na różnym poziomie konkursów seniorskich.

Zobacz całość Poniedziałek, 19.01.2015
Kurs licencyjny w Opolu: 13.02.2015

Kurs licencyjny w Opolu: 13.02.2015

Atelier Agencja Szkoleniowa zaprasza na kurs licencyjny dla sędziów ujeżdżeniowych. Odbędzie się on w piątek, 13-ego lutego. Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku poprzedzającego szkolenie.

Zobacz całość Niedziela, 18.01.2015
Ujeżdżenie na Cavaliadzie Lublin 2015

Ujeżdżenie na Cavaliadzie Lublin 2015

Pierwsze Ogólnopolskie Zawody ujeżdżeniowe w tym sezonie odbędą się podczas Cavaliady Lublin w dniach 19-22 lutego. Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników ujeżdżenia na trzydniową rywalizację na poziomie Grand Prix.

Zobacz całość Czwartek, 15.01.2015
Żegnamy Wojciecha Markowskiego

Żegnamy Wojciecha Markowskiego

Żegnamy Wojciecha Markowskiego. Człowieka wyjątkowego, wyjątkowo oddanego ujeżdżeniu. O godzinie 13:30 Mszą Świetą w Kościele Akademickim (p/w Świętego Krzyża) rozpoczęły się w Lublinie uroczystości pogrzebowe. Ceremonia pogrzebowa planowana jest na godzinę 15.00. Odbędzie się na Cmentarzu Rzymsko-Katolickim przy ul. Lipowej 16. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najszczerszego współczucia.

Zobacz całość Wtorek, 13.01.2015

PROPOZYCJE

WYNIKI

DRESSAGE
MARKET

Twój własny koń ujeżdżeniowy?
Przejdź do strony Dressage Market by zobaczyć więcej

Lapriora

Lapriora

Zobacz całość

Niezwykle jezdna i pojętna klacz o znakomitym charakterze (bez żadnych manier typowych dla klaczy). Szybko i chętnie się uczy, jest bezproblemowa na zawodach, w obsłudze czy w transporcie. Zaczyna starty w małej rundzie, wcześniej plasowała się na pierwszych miejscach w klasie C. Talent do piaffu i pasażu.

środa, 26.11.2014
Bogoria

Bogoria

Zobacz całość

Klacz kl. C z elementami kl. CC. Wcześniej z powodzeniem starująca w konkursach skokowych kl.N. Bezproblemowa, doskonale zachowująca się na zawodach, bezpieczna w terenie (również w pojedynkę), nadająca się dla początkującego jeźdźca, także dla juniora. Bezkontuzyjna. Spokojna w obsłudze oraz w stosunku do innych koni. Wykazuje się bardzo dużą chęcią do współpracy i nauki.

Poniedziałek, 10.11.2014

WYWIADY

Zadajemy zawodnikom dużo pytań
Przejdź do strony WYWIADY by dowiedzieć się więcej

Przemek Kozanowski

Przemek Kozanowski

O treningach, o wygranych w zawodach w Niemczech i Austrii, a także o planach na bieżący sezon opowiedział nam jeden z najsympatyczniejszych ujeżdżeniowców.

Piątek, 09.01.2015 Zobacz całość

VIDEO

Zobacz materiały filmowe
Przejdź do strony Video