Helen i Prestige współpracują ze sobą
POLECAMY

Helen i Prestige współpracują ze sobą

Przed kilkoma miesiącami Helen dołączyła do zespołu jeźdźców reklamujących produkty firmy Prestige Italia. Wraz z tą marką współuczestniczyła w opracowaniu nowego siodła, które nosi jej imię -  Prestige Helen. Dowiedzmy się od niej w jaki sposób i dlaczego nawiązała współpracę z tą włoską firmą.

Zobacz całość Poniedziałek, 25.08.2014

Aktualności

Najnowsze wydarzenia w kraju i za granicą
Przejdź do strony Aktualności by zobaczyć więcej

Dominika Kraśko-Białek najlepsza w MWiM 2014

Dominika Kraśko-Białek najlepsza w MWiM 2014

Zarówno rundę seniorska Mistrzostw Warszawy i Mazowsza, jak i Grand Prix wygrała ta sama zawodniczka: Dominika Kraśko-Białek. W mistrzowskiej startowała koniem Furst Sheriff, w GP dobrze znanym Otello. Łączny wynik ponad 200% dał jej pewne zwycięstwo i złoty medal. Na konto jej sukcesów należy zaliczyć również świetny występ jej zawodniczki, Natalii Organisty, która startując na Wento codziennie uzyskiwała topowe rezultaty. Ostatecznie wygrała Małą Rundę z łączną notą 204%. Srebrny medal MWiM wywalczyła Gabriela Jaworska-Mazur na Le Bom, brązowy Zofia Mordzelewska na Wandalu.

Zobacz całość Poniedziałek, 01.09.2014
Z Ullą w Aromerze (12-13.10.2014)

Z Ullą w Aromerze (12-13.10.2014)

Pierwsza klinika z Ullą Salzgeber, która odbyła się pod koniec 2011 roku, zainicjowała stałą współpracę z tą wybitną zawodniczką. Od tamtej pory odbyło się już kilkanaście zamkniętych klinik (zamkniętych dla publiczności) i wielu zawodników wyjechało do Ulli do Niemiec. Kolejne konsultacje z tą wybitną zawodniczką odbędą się już w 13-14 października 2014 r. w KJ Aromer.

Zobacz całość Niedziela, 31.08.2014
WEG 2014: Dujardin po raz trzeci

WEG 2014: Dujardin po raz trzeci

Ostatni konkurs Mistrzostw Świata - Grand Prix Freestyle zakończył się zwycięstwem reprezentantki Wielkiej Brytanii, Charlotte Dujardin na Valegro. Para ta uzyskała wysoką notę 92,161%, przed Niemką Helen Langehanenberg na ogierze Damon Hill NRW - 88,286%. Na miejscu trzecim uplasowała się para Adelinde Cornelissen (NED) i Jerich Parzival N. O. P. z wynikiem 85,714%.

Zobacz całość Sobota, 30.08.2014
Listy zgłoszeń na CDI-W i MPS-A w Bobrowym Stawie

Listy zgłoszeń na CDI-W i MPS-A w Bobrowym Stawie

Zawierająca 18 par lista zgłoszeń na tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów zapowiada ciekawą rywalizację. Wielokrotna medalistka Katarzyna Milczarek zgłosiła 2 konie: Brenthall i Teo. Uczestniczki tegorocznych Mistrzostw Świata również będą walczyć o medale: Żaneta Skowrońska na Mystery i Anna Łukasik na Stella Pack Ganda. Niestety zabrakło zgłoszenia Beaty Stremler. Listę uzupełniają nazwiska wielu innych doświadczonych i utalentowanych jeźdźców. Będzie więc na co popatrzeć.

Zobacz całość Sobota, 30.08.2014
Mistrzostwa Warszawy - pierwszy dzień za nami

Mistrzostwa Warszawy - pierwszy dzień za nami

Dominika Kraśko-Białek na Furst Sheriff z wynikiem 67,500% wygrała pierwszy konkurs Mistrzostw Warszawy i Mazowsza 2014. Procent mniej uzyskała Gabriela Jarowska-Mazur na Le Bom. Trzecia jest Zofia Mordzelewska na Wandalu. W konkursie CS-1 (Inter II) zaprezentowały się trzy pary i tu też najlepsza była Dominika Kraśko-Białek. Dosiadająć Otello "wyjechała" 65,263%. "Wynik dnia" uzyskała Natalia Organista na Wento - za program Św. Jerzego komisja oceniła ją na ponad 68%.

Zobacz całość Sobota, 30.08.2014

PROPOZYCJE

WYNIKI

DRESSAGE
MARKET

Twój własny koń ujeżdżeniowy?
Przejdź do strony Dressage Market by zobaczyć więcej

Fordros

Fordros

Zobacz całość

Przyszłościowy wałach do ujeżdzenia, łatwy do jazdy, grzeczny w obsłudze.Zdrowy aktualny TUV.

środa, 27.08.2014
Don Diego

Don Diego

Zobacz całość

Grzeczny, jezdny, wrażliwy na pomoce, bardzo dobrze się ruszający pięcioletni wałach. Doskonałe pochodzenie (Don Laurie II/ Don Sschufro z matki po Feinbrand). Aktualny TUV.

środa, 06.08.2014

WYWIADY

Zadajemy zawodnikom dużo pytań
Przejdź do strony WYWIADY by dowiedzieć się więcej

Marcelina Wojsz

Marcelina Wojsz

Z uczestniczką tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów w Arezzo rozmawiamy o jej debiucie na zawodach tej rangi, wrażeniach z włoskiego hipodromu, roli trenera oraz o początkach jej ujeżdżeniowej przygody.

 

Czwartek, 07.08.2014 Zobacz całość

VIDEO

Zobacz materiały filmowe
Przejdź do strony Video