Ujeżdżeniowe święto w Radzionkowie
POLECAMY

Ujeżdżeniowe święto w Radzionkowie

W długi weekend majowy odbędą się kolejne zawody międzynarodowe w Radzionkowie. Jest to impreza wyjątkowa, ciesząca się dużą popularnością zarówno wśród jeźdźców, jak i oglądających. Mimo natłoku pracy związanej z organizacją siódmej edycji Mateusz Cichoń znalazł czas by odpowiedzieć na kilka pytań:

Zobacz całość Czwartek, 10.04.2014

Aktualności

Najnowsze wydarzenia w kraju i za granicą
Przejdź do strony Aktualności by zobaczyć więcej

CDI Zakrzów - listy startowe na piątek

CDI Zakrzów - listy startowe na piątek

Już jutro o godzinie 10:00 rozpocznie się pierwszy przejazd w ramach zawodów międzynarodowych (CDI) w Zakrzowie. Najbardziej emocjonujący konkurs - z szesnastką uczestników - rozpocznie się o godzinie 15:15 i potrwa do 17:40. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz całość Czwartek, 24.04.2014
Czworoboki w Częstochowie, 18.05

Czworoboki w Częstochowie, 18.05

Stajnia "Apollo" w Częstochowie ma zaszczyt zaprosić na "Czworoboki okiem sędziego". Jest to z założenia impreza szkoleniowa prowadzona w formie zawodów. Przejazdy oceniać będzie Leszek Mazurkiewicz - sędzia ujeżdżenia PZJ drugiej klasy z doświadczeniem w sędziowaniu zawodów ogólnopolskich do klasy Grand Prix. Instruktor sportu – jeździectwo, Licencjonowany Szkoleniowiec PZJ.

Zobacz całość Czwartek, 24.04.2014
100 koni w Radzionkowie - lista zgłoszeń

100 koni w Radzionkowie - lista zgłoszeń

Siedemnaście koni w CDIP (kuce), dwadzieścia w CDIJ (juniorzy), dziesięć w CDIY (młodzi jeźdźcy), dwa - polskie - w konkursach U25 (Grand Prix), czterdzieści siedem w CDI3* (ST/BT). Tak prezentuje się lista zgoszeń na rozpoczynające się w następny czwartek zawody międzynarodowe w Radzionkowie (woj. śląskie).

Zobacz całość Czwartek, 24.04.2014
CDI Zakrzów - lista zgłoszeń

CDI Zakrzów - lista zgłoszeń

Na liście zgłoszeń do odbywających się w nadchodzący weekend zawodów międzynarodowych w Zakrzowie znalazło się 17 par Grand Prix. Wśród nich znalazło się 6 par polskich, między innymi Gabriela Jaworska-Mazur z Zimbą, Żaneta Skowrońska z Mystery, Anna Łukasik ze Stella Pack Ganda oraz 11 par zagranicznych.

Zobacz całość środa, 23.04.2014

PROPOZYCJE

WYNIKI

DRESSAGE
MARKET

Twój własny koń ujeżdżeniowy?
Przejdź do strony Dressage Market by zobaczyć więcej

Amadeusz

Amadeusz

Zobacz całość

Na sprzedaż urodziwy koń profesor przeznaczony do sportu bądź ambitnej rekreacji. Idealny koń do nauki jazdy lub pierwszych startów. Amadeusz ma wspaniały charakter, jest to koń bardzo bezpieczny zarówno na jeździe jak i w obsłudze. Odważny i niepłochliwy. Udokumentowane starty do C-klasy, nauczony również zmian w seriach i półpiruetów  w galopie. Jest to koń wygodny do jazdy, którego cechuje rytmiczny, zbalansowany kłus i obszerny,okrągły galop.

Czwartek, 24.04.2014 YouTube
Rhylaine N

Rhylaine N

Zobacz całość

Sprzedam klacz rasy KWPN Rhylaine N (rok ur. 1998) po ogierze Krack C, od klaczy Elaine po Zalmeco. Wzrost ok. 172 cm. Rhylaine wyszkolona jest do poziomu Małej Rundy, wielokrotnie startowała z powodzeniem w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Wtorek, 18.02.2014 YouTube

WYWIADY

Zadajemy zawodnikom dużo pytań
Przejdź do strony WYWIADY by dowiedzieć się więcej

Ewa Hamkało

Ewa Hamkało

Po Halowym Pucharze Polski udało nam się porozmawiać ze złotą medalistką w kategorii seniorów - Ewą Hamkało. Opowiedziała nam o zawodach, trenerze, Vivaldim i o sobie.

Wtorek, 22.04.2014 Zobacz całość

VIDEO

Zobacz materiały filmowe
Przejdź do strony Video