Saracen Horse Feeds

Aktualności

Najnowsze wydarzenia w kraju i za granicą
Przejdź do strony Aktualności by zobaczyć więcej

Ujeżdżenie na Partynicach

Ujeżdżenie na Partynicach

Iwona Szafir na klaczy Lapriora zwyciężyła w najważniejszym konkursie (CC-4) w ramach Halowych Zawodów Regionalnych i Towarzyskich rozgrywanych na wrocławskich Partynicach w ubiegły weekend. Para uzyskała wynik 67,828%. Za nią uplasowała się Zofia Basińska na Buffo oraz Małgorzata Brodziak na Bogorii. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami zawodów.

Zobacz całość Sobota, 29.11.2014
Kamil Puliński wygrał Zimowe Mistrzostwa Śląska

Kamil Puliński wygrał Zimowe Mistrzostwa Śląska

Kamil Puliński, startujący na koniu Korra G, uzyskał najwyższy wynik w rozegranych w ostatni weekend Zimowych Mistrzostwach Śląska. Za nim, z niewielką różnicą wyników, uplasowały się: Alicja Pachulska (junior młodszy!) i Schwalbenmelodie - 191,628%, Izabela Dyrek i Samiro 35 - 191,277% oraz Aleksandra Owsiany i Briar - 191,187%. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pozostałych kategorii.

Zobacz całość Poniedziałek, 24.11.2014
Langehanenberg bez Damon Hill'a

Langehanenberg bez Damon Hill'a

Złota medalistka tegorocznych Mistrzostw Świata w Normandii, srebrna medalistka IO w Londynie, Niemka Helen Langehanenberg, nie będzie już dosiadać ogiera Damon Hill. Serwis eurodressage.com poinformował, że właścicielowi konia i zawodniczce nie udało się osiągnąć porozumienia co do dalszej współpracy.

Zobacz całość Poniedziałek, 10.11.2014
Nowe programy FEI

Nowe programy FEI

Międzynarodowa Federacja Jeździecka opublikowała nowe programy, obowiązujące od 1 stycznia 2015 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

Zobacz całość Poniedziałek, 03.11.2014

PROPOZYCJE

WYNIKI

DRESSAGE
MARKET

Twój własny koń ujeżdżeniowy?
Przejdź do strony Dressage Market by zobaczyć więcej

Lapriora

Lapriora

Zobacz całość

Niezwykle jezdna i pojętna klacz o znakomitym charakterze (bez żadnych manier typowych dla klaczy). Szybko i chętnie się uczy, jest bezproblemowa na zawodach, w obsłudze czy w transporcie. Zaczyna starty w małej rundzie, wcześniej plasowała się na pierwszych miejscach w klasie C. Talent do piaffu i pasażu.

środa, 26.11.2014
Bogoria

Bogoria

Zobacz całość

Klacz kl. C z elementami kl. CC. Wcześniej z powodzeniem starująca w konkursach skokowych kl.N. Bezproblemowa, doskonale zachowująca się na zawodach, bezpieczna w terenie (również w pojedynkę), nadająca się dla początkującego jeźdźca, także dla juniora. Bezkontuzyjna. Spokojna w obsłudze oraz w stosunku do innych koni. Wykazuje się bardzo dużą chęcią do współpracy i nauki.

Poniedziałek, 10.11.2014

WYWIADY

Zadajemy zawodnikom dużo pytań
Przejdź do strony WYWIADY by dowiedzieć się więcej

VIDEO

Zobacz materiały filmowe
Przejdź do strony Video