Ujeżdżeniowe święto w Radzionkowie
POLECAMY

Ujeżdżeniowe święto w Radzionkowie

W długi weekend majowy odbędą się kolejne zawody międzynarodowe w Radzionkowie. Jest to impreza wyjątkowa, ciesząca się dużą popularnością zarówno wśród jeźdźców, jak i oglądających. Mimo natłoku pracy związanej z organizacją siódmej edycji Mateusz Cichoń znalazł czas by odpowiedzieć na kilka pytań:

Zobacz całość Czwartek, 10.04.2014

Aktualności

Najnowsze wydarzenia w kraju i za granicą
Przejdź do strony Aktualności by zobaczyć więcej

Przybywa zgłoszeń na CDI w Zakrzowie

Przybywa zgłoszeń na CDI w Zakrzowie

Nieoficjalne informacje mówią o ponad 30 koniach zgłoszonych w chwili obecnej do udziału w zawodach międzynarodowych organizowanych przez LKJ Lewada. Zawody odbędą się w przyszły weekend w nowoczesnym Centrum Jeździeckim w Zakrzowie.

Zobacz całość środa, 16.04.2014
HPP - Ewa Hamkało z Vivaldi najlepsza

HPP - Ewa Hamkało z Vivaldi najlepsza

Ewa Hamkało, startująca na wałachu Vivaldi przez wszystkie trzy dni pewnie zmierzała po zwycięstwo. Jej łączny wynik - 203,553% - dał jej prowadzenie przed drugim w klasyfykacji Tomaszem Kowalskim na Ragtime (200,831%) i trzecią Natalią Organistą, która przegrała z nim o zaledwie 0,005%. W klasyfikacji młodych jeźdźców prowadzenie odzyskała Zuzanna Chmiel na koniu Floiyd, a juniorka Julia Moczak potwierdziła formę wygrywając trzeci konkurs z rzędu. Gratulujemy!

Zobacz całość Niedziela, 13.04.2014
HPP - wyniki sobota i listy na niedzielę (poprawka)

HPP - wyniki sobota i listy na niedzielę (poprawka)

Po drugim dniu rywalizacji w kategorii seniorów nadal prowadzi Ewa Hamkało na Vivaldi. Drugie miejsce wywalczyła Natalia Organista na Wento. Na trzecie przesunął się Tomasz Kowalski na Ragtime. W rywalizacji młodych jeźdźców na prowadzenie wysunęła się Wanda Adamowska na Promessie. Najlepszą juniorką nadal pozostaje Julia Moczak na Florimoon. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi wynikami.

Zobacz całość Sobota, 12.04.2014
HPP - wyniki piątek i listy na sobotę

HPP - wyniki piątek i listy na sobotę

Ewa Hamkało na koniu Vivaldi uzyskała najwyższy wynik (67,467%) spośród par startujących w pierwszym konkursie Halowego Pucharu Polski Seniorów. Drugie (ex aeqou) były dziś Katarzyna Łukasik i Uniek oraz Natalia Organista na Wento z wynikiem 66,711%. Pierwszych dziesięć par uzyskało noty powyżej 65%. W rywalizacji młodych jeźdźców najlepiej wypadła Zuzanna Chmiel i Floiyd, a najlepszą juniorką była dziś Julia Moczak na Florimoon.

Zobacz całość Piątek, 11.04.2014
HPP - listy startowe na piątek

HPP - listy startowe na piątek

Zapraszamy do zapoznania się z listami startowymi piątkowych konkursów Halowego Pucharu Polski i Zawodów Ogólnopolskich rozgrywanych w Zbrosławicach. Pierwszy start zaplanowano na 8:45, ostatni na 17:56. Wszystkim zawodnikom życzymy udanych przejazdów!

Zobacz całość Czwartek, 10.04.2014

PROPOZYCJE

WYNIKI

DRESSAGE
MARKET

Twój własny koń ujeżdżeniowy?
Przejdź do strony Dressage Market by zobaczyć więcej

Rhylaine N

Rhylaine N

Zobacz całość

Sprzedam klacz rasy KWPN Rhylaine N (rok ur. 1998) po ogierze Krack C, od klaczy Elaine po Zalmeco. Wzrost ok. 172 cm. Rhylaine wyszkolona jest do poziomu Małej Rundy, wielokrotnie startowała z powodzeniem w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Wtorek, 18.02.2014 YouTube
CENT

CENT

Zobacz całość

Cent to czteroletni wałach o wyjątkowo łagodnym usposobieniu hodowli "Konie Parkitny" po ogierze Corleone Z. Dobry charakter, szybko się uczy, od 2 miesięcy pod siodłem. Jest to utalentowany i przyszłościowy koń ujeżdżeniowy o wyjątkowym ruchu, który cechuje naturalny balans i impuls. Komplet badań RTG do wglądu, trzeszczki klasa pierwsza, brak chipów.

Niedziela, 26.01.2014 YouTube

WYWIADY

Zadajemy zawodnikom dużo pytań
Przejdź do strony WYWIADY by dowiedzieć się więcej

Wojciech Markowski

Wojciech Markowski

Doktor Wojciech Markowski, jedyny polski sędzia "O", z niemal 25-letnim doświadczeniem w tej roli, podzielił się z nami swoimi obserwacjami na temat konsultacji, kalendarza zawodów i mistrzostw.

Czwartek, 20.02.2014 Zobacz całość

VIDEO

Zobacz materiały filmowe
Przejdź do strony Video